Úvodní Služby Mezinárodní a vnitrostátní přeprava zboží

Mezinárodní a vnitrostátní přeprava zboží

Naše společnost poskytuje služby v mezinárodní přepravě rozsáhlým vozovým parkem vlastních vozidel pro silniční nákladní přepravu. Naše vozy provádějí přepravu jak celovozových tak i částečných zásilek.

K přepravě konvenčního zboží jsou pro Vás k dispozici moderní třístranné shrnovací plachtové návěsy o výšce 2,74 m a 3 m (low-deck) a nákladní vozy s užitečnou hmotností do 10 tun a ložnou plochou o délce 9,6 m. Přepravu chlazeného a mraženého zboží zabezpečujeme frigo návěsyPřeprava kusových zásilek je zajišťována za pomoci vozidel s užitečnou hmotností 6 tun. Veškerá dopravní technika je uzpůsobena pro přepravu nebezpečného zboží dle úmluvy ADR. Vozový park pro silniční nákladní přepravu průběžně obměňujeme, kdy průměrné stáří našich vozů je 3 roky a převážná většina vozů, které provádějí přepravy, splňují emisní normy EUR 5 a EUR 5 EEV. Každý vůz v mezinárodní dopravě je vybaven mobilním telefonem a postupně i zařízením umožňujícím sledování vozů během přepravy, čímž Vám můžeme nabídnout naši službu monitoringu – telefonicky nebo mailem poskytnutá aktuální pozice.

Všichni naši řidiči provádějící přepravu zboží prošli úspěšně všemi potřebnými školeními a testy. Většina z těchto řidičů je u naší firmy již několik let a je jim tedy známa problematika přeprav pro jednotlivé zákazníky naší firmy. Jelikož se v mezinárodní přepravě specializujeme již od roku 1990 zejména na dopravu zboží do a z Itálie, naši řidiči znají velmi dobře specifika přepravy zboží v tomto regionu a jejich zkušenosti přispívají ke zkrácení doby potřebné k přepravě Vašich zásilek. K bezproblémovému zajištění přepravy zboží pro je pro Vás připraven zkušený tým našich jazykově plně vybavených dispečerů, připravený řešit problémy našich klientů 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. K optimalizaci průběhu dopravy zboží přispívá velkou měrou též možnost uskladnění nebo překládky zboží v našem vlastním skladu.

RYCHLÝ KONTAKT

Alset, spol. s r.o.,skype
Otradovická 727, 142 00 Praha 4,
IČ/DIČ: 00571083, CZ00571083
tel: +420 244 403 580
e-mail: alset@alset.cz

> zobrazit další kontakty

Hlavní odkazy

Proč zvolit dopravu s Alset spol. s r.o.?

- česká rodinná firma bez cizího kapitálu
- od roku 1990 jsme na evropském trhu
- rozsáhlý vozový park vlastních vozů
- spolupráce s dalšími desítkami spolehlivých dopravců
- nadstandardní pojištění zásilek proti krádeži
- garance přistavení vozu na nakládku do 24h od objednání


© Všechna práva vyhrazena Alset spol. s r.o. - mezinárodní a vnistrostátní doprava

tvorba úspěšných webových stránek