Profil společnosti

CEM_9784

O nás

Naše společnost poskytuje služby v mezinárodní přepravě rozsáhlým vozovým parkem vlastních vozidel pro silniční nákladní přepravu. Naše vozy provádějí přepravu jak celovozových tak i částečných zásilek.

K přepravě konvenčního zboží jsou pro Vás k dispozici

  • moderní třístranné shrnovací plachtové návěsy o výšce 2,74m a 3m (low-deck)
  • nákladní vozy s užitečnou hmotností do 10 tun a ložnou plochou o délce 9,6m
  • přepravu chlazeného a mraženého zboží zabezpečujeme frigo návěsy
  • přeprava kusových zásilek je zajišťována vozidly s užitečnou hmotností 6 tun
common

Profesionální tým zaměstnanců

Všichni naši řidiči provádějící přepravu zboží prošli úspěšně všemi potřebnými školeními a testy. Většina z těchto řidičů je u nás již několik let a je jim tedy známa problematika přeprav pro jednotlivé zákazníky naší společnosti. Jelikož se v mezinárodní přepravě specializujeme již od roku 1990 zejména na dopravu zboží do a z Itálie, naši řidiči znají velmi dobře specifika přepravy zboží v tomto regionu a jejich zkušenosti přispívají ke zkrácení doby potřebné k přepravě Vašich zásilek. K bezproblémovému zajištění přepravy zboží pro je pro Vás připraven zkušený tým našich jazykově plně vybavených dispečerů, připravený řešit problémy našich klientů 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. K optimalizaci průběhu dopravy zboží přispívá velkou měrou též možnost uskladnění nebo překládky zboží v našem vlastním skladu.

xx

Vozový park a jeho vlastnosti

Veškerá dopravní technika je uzpůsobena pro přepravu nebezpečného zboží dle úmluvy ADR. Vozový park pro silniční nákladní přepravu průběžně obměňujeme, kdy průměrné stáří našich vozů je 3 roky a všechny naše vozy, které provádějí přepravy, splňují emisní normy EURO 5, EURO 5 EEV a EURO 6.
Každý vůz v mezinárodní dopravě je vybaven  zařízením umožňujícím sledování vozů během přepravy, čímž Vám můžeme nabídnout naši službu monitoringu – telefonické nebo mailové informace o aktuální pozici zásilky.

165-1408084903

Příjemné prostředí

Přestěhovali jsme se do nově vybudovaných kanceláří naší společnosti. Věříme, že práce našich dispečerů v pěkném prostředí se odrazí na ještě větší spokojenosti našich zákazníků.

Zaujala vás naše společnost? Kontaktujte nás.