Úvodní Služby Autodoprava - ceny

Autodoprava - ceny

Cenu za provedení autodopravy Vám stanovíme individuálně na základě Vaší poptávky s ohledem na to, zda se jedná o přepravu konvenčního zboží silniční nákladní přepravou, nebezpečného zboží ADR, frigo přepravu mraženého nebo chlazeného zbožínámořní či leteckou přepravu. Dalšími faktory při stanovení ceny přepravy je i to, jestli se jedná o přepravu mezinárodní nebo vnitrostátní, s využitím celé ložné plochy nebo formou dokládky.

Dříve se často stanovovala cena silniční dopravy za ujetý kilometr. Dnes preferujeme nabídnutí all in ceny za provedení přepravy z bodu A do bodu B. V této ceně za dopravu jsou již, kromě nákladů spojených s provozem vozidla, započteny též veškeré poplatky za použití silnic, dálnic, mostů atp. a to jak v ČR, tak i zahraničí. Dále je v ceně zahrnuto pojištění zboží dle CMR proti ztrátě a poškození během přepravy. Cenu za dopravu Vám tedy nabídneme jako konečnou bez dalších dodatečných fakturací různých poplatků spojených se zajištěním přepravy. Obzvláště u přeprav formou dokládky je ke stanovení ceny a posléze uskutečnění přepravy velmi důležitá specifikace rozměrů a váhy zboží. Ne každé zboží lze kombinovat s jiným na jedné ložné ploše a proto je u těchto přeprav důležité mít dopředu též informaci o povaze (druhu) zboží. Cenu za dopravu Vám můžeme nabídnout též včetně dlouhodobého či krátkodobého využití našeho skladu.

K projednání specifik Vašich přepravních případů, tak aby naše cenová nabídka byla ucelená a co nejvíce korespondovala s Vašimi potřebami, je možné domluvit v předem dohodnutém termínu, návštěvu vedoucího obchodu naší firmy.

Vladimír Jansa - vedoucí obchodu:

Vladimír Jansa - vedoucí obchodu:

tel:+420 379 484 262

fax: +420 379 732 660

mob: +420 724 335 018

e-mail: jansa@alset.cz

skype: alset1990

RYCHLÝ KONTAKT

Alset, spol. s r.o.,skype
Otradovická 727, 142 00 Praha 4,
IČ/DIČ: 00571083, CZ00571083
tel: +420 244 403 580
e-mail: alset@alset.cz

> zobrazit další kontakty

Hlavní odkazy

Proč zvolit dopravu s Alset spol. s r.o.?

- česká rodinná firma bez cizího kapitálu
- od roku 1990 jsme na evropském trhu
- rozsáhlý vozový park vlastních vozů
- spolupráce s dalšími desítkami spolehlivých dopravců
- nadstandardní pojištění zásilek proti krádeži
- garance přistavení vozu na nakládku do 24h od objednání


© Všechna práva vyhrazena Alset spol. s r.o. - mezinárodní a vnistrostátní doprava

tvorba úspěšných webových stránek